Sonntag, 6. April 2014

Önder Demir Alman okurları etkiliyor!Önder Demir Alman okurları etkiliyor!

Almanya Nürnberg doğumlu aslen Iğdırlı olan 38 yaşında evli ve iki çocuk babası Araştırmacı Yazar ve Şair Önder Demir, son olarak 5 yıllık titiz bir çalışmanın ardından 4 Eser ile Alman Kitap piyasasına hızlı bir giriş yaptı. Almanya`da 5 yıllık çalışma sonucu Alman Kitap piyasasına çıkmış olan "Pforte der Weisheit" (Bilgeliğin Kapısı)  "Freiheit für die Menschheit" (İnsanlık için Özgürlük)  "Die Krone der Schöpfung - Prophet Muhammad" (Yaratılışın Baştacı - Hz.Muhammed) ve "Zitate für die Elite der Welt" (Dünya Elitleri için Sözler) eserleri ile okuyucuları ile buluşan  Önder Demir ,Türk kökenli bir yazar olarak Alman kitap piyasasında kalıcı eserler bırakmak istediğini söylüyor.

Gerçek Mutluluğun yüce Allah´ı bilmek onu tanımak ve ona kul olabilmekten geçtiğini söyleyen Demir birçok Alman okurundan Teşekkür mektupları aldığını belirtiyor.

Başarılı Entegresyonun herkesin kendi dilini, dinini, tarihini güzel bir biçimde öğrenmesi ,bilmesi ve bunları yaşayabilmesinden geçtiğini söyleyen Önder Demir insanların Maymundan gelmediğini ve Evrim teorisine inanmadığını ,tabiatı ve kendisini biraz olsun araştıran insanların onları yaradan mutlak bir gücün varolduğuna kesin olarak inanacaklarını belirtiyor.

Dünya´nın İlahi güçler ile Şeytani güçlerin muharebe alanı olduğunu söyleyen Demir,yüce Allah´ın insanları Dünya´da yaşadıkları süre boyunca imtihan ettiğine inanıyor. İslam dininde Terörizme yer olmadığını vurgulayan Demir, İslamofobya ile dünya çapında etkin bir şekilde mücadele edilemesi gerektiğini savunuyor.

İlahi Adaletin kusursuz bir şekilde işlediğini vurgulayan Demir,herkesin "Ne atarsan aşına o çıkacak karşına" evrensel atasözünü iyi bir şekilde benimsemesini istiyor.

Her iki dilde kendisini çok iyi ifade edebildiğini ve iki dilde şiirler ve makalaler yazdığını ve bu şiir ve makalelerin diğer dillere tercüme edildiğini söyleyen Önder Demir kendisinin  Sosyal Medyada birçok ülkeden okurunun ve hayranının olduğunu ve bunlardan güç aldığını belirtiyor.

Cehalet ve Egosantrizimin en büyük düşmanı olduğunu ekleyen Demir, Dünyada devletlerin  insanların eğtimlerine daha fazla para ayırmasını istiyor.Kitapların Linki:http://www.amazon.de/Pforte-Weisheit-Zitate-Ausspr%C3%BCche-Abu-Talib/dp/3732297659/ref=sr_1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1392851731&sr=1-1

http://www.amazon.de/Freiheit-f%C3%BCr-die-Menschheit-universellen/dp/3735784194/ref=sr_1_2?s=books&ie=UTF8&qid=1392851795&sr=1-2

http://www.amazon.de/Die-Krone-Sch%C3%B6pfung-Prophet-Muhammad/dp/3735786308


http://www.amazon.de/Zitate-f%C3%BCr-die-Elite-Welt/dp/3735787479/ref=sr_1_4?s=books&ie=UTF8&qid=1396441323&sr=1-4


Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen